Pusťte se do nás:-)

Datum: 02.06.2011

Vložil: pro Janu

Titulek: Re: :)

Ahoj Jani, moc Ti děkujeme za milá slova:-).Měj se hezky! M.

Datum: 25.05.2011

Vložil: Kateřina Dorazýnová

Titulek: koncert ve Vizovicích

Ahoj Maruško, Káťo, Barčo. Dnes jsem byla se školou na Vašem koncertě ve Vizovicích a moc se mi líbil. Zpěv a celkově hudební nadání je velký dar od Boha. Taky se zpěvu věnuju ( už od 4 let ) a po této škole by jsem chtěla jít na Janáčkovu konzervatoř v Brně, tak snad budu mít štěstí. Mějte se krásně a přeju Vám plno úspěšných let provázených hudbou a zpěvem =-)

Datum: 26.05.2011

Vložil: pro Katku D.

Titulek: Re: koncert ve Vizovicích

Ahoj Katko, moc nás potěšila Tvoje reakce i to, že se Ti náš koncert líbil!!!Moc Ti přeju, aby se Ti Tvůj sen splnil a mohla sis také užívat slova chvály od posluchačů. Je to opravdu nenahraditelný pocit a ta práce za to stojí :-).Měj se hezky a užívej sluníčka!Za MAKABARA trio Marie

Datum: 11.03.2011

Vložil: Nadia

Titulek: opet pochvala :)

Děvčata jsem stejně stará jako vy a při vašem zpěvu se mi do očí vhání slzy - nádhera. Hlavně ty židovské písně podáváte skvělě! Doufám že už brzy budete opět v Brně.
Přeji Vám hodně úspěchů, zdraví, lásky a štěstíčka v životě.
Nadia

Datum: 17.03.2011

Vložil: Nadia

Titulek: Re: opet pochvala :)

Milá Nadio, nezbývá nám než Vám moc poděkovat za Vaše slova!Krásně se to čte! Do Brna se zatím nechystáme,ale kdyžtak dáme vědět v sekci o našich plánovaných vystoupeních. Mějte se krásně!!!MAKABARA trio

Datum: 22.09.2010

Vložil: Irena

Titulek: další koncert

Holky, mco krásně zpíváte, a to jsem vás neslyšela naživot. Moc se mi to líbí. Těším se, že budete mít nějaký , třeba pak předvánoční koncert:) v takovém čase, aby se tam dostal i mimopražský posluchač :) Mějte se pekně

Datum: 02.11.2010

Vložil: Marie

Titulek: Re: další koncert

Irenko, trochu opožděně,ale přesto moc děkujeme za chválu!:-)Několik ,,předvánočních koncertů a vystoupení" už máme na seznamu(Karlovy Vary, Praha..)a moc rády Vás tam uvidíme.Bližší info tu brzy najdete :-) Mějte se krásně!

Datum: 01.06.2010

Vložil: Václav Kocian

Titulek: Překvápko

Trochu opožděně, ale přece chválím. Měl jsem možnost slyšet Vás v improvizovaných podmínkách hospodského sálu (dostal jsem Vás jako dárek ke svatbě ;-). Podaly jste navzdory prostředí parádní výkon a jediné čeho lituji je, že mi Vás nikdo nenafilmoval.

Datum: 06.05.2010

Vložil: Radek Hejret

Titulek: Náádhera!

Milé trio, je to vskutku nádherné, když někdo zpívá takto čistě a navíc procítěně a se zápalem, a nepotřebuje k tomu ani nástroje, ani ozvučení. Můj kulturní zážitek na vernisáži výstavy „Jak viděli a vidí svět” ve Vzdělávacím a kulturním centru Židovského muzea byl umocněn osobním setkáním s vámi, velmi společenskými a srdečnými mladými umělkyněmi, které zpívají pro radost sobě i ostatním. Velmi mne těšilo!

Datum: 10.05.2010

Vložil: MAKABARA trio for Radek

Titulek: Re: Náádhera!

Mockrát děkujeme za Vaše slova chvály, moc si toho vážíme a snad se ještě někdy potkáme :-)Zachovejte nám přízeň. Mějte se krásně!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek